Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki kocha lubi i zartuje

Kocha, lubi i żartuje...

Beata Tyszkiewicz

Jest to zbiór krótkich opowieści o ludziach i o tym co im się w życiu przydarzyło. Przed oczami czytelnika przewijają się postacie przyjaciół i znajomych autorki, ale także zupełnie obcy jej ludzie, których historie ją zainteresowały. Spotyka ich w najróżniejszych miejscach - w domach, na ulicy i w czasie swoich licznych podróży. Są bogaci i biedni, młodzi, i starzy, ale łączy ich jedno - mają swoja historie. Jak pisze sama Beata Tyszkiewicz: "...zebrałam siły, by odstawić na bok swoje życie i przyjrzeć się otaczającemu światu. Chciałam z niego wyłuskać okruchy, a może tylko okruszki ludzkich losów i wydarzenia, które z nimi się wiążą. Czasami śmieszne, czasami smutne, czasami błahe, czasami refleksyjne. Dopiero dostrzegając je, możemy w pełni poczuć smak naszego prywatnego i bardzo małego okruszka... ."  

Szczegółowe informacje

isbn:83-924838-0-4
kategoria:Inne
wydawnictwo:Klucz
data wydania:2006-04-24
liczba stron:229
język:polski
ocena:6.79

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!