Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zla milosc

Zła miłość

Aleksander Sowa

"Zła miłość" to powieść psychologiczna o tym, co w życiu jest najważniejsze. O miłości, pięknie, tajemnicy, przeznaczeniu, grzechu, nadziei, złu, wspomnieniach, czasie i samotności. Piękna historia o niezwykłej miłości, która zdarzyła się kiedyś naprawdę. Jest historią uniwersalną, pełną ukrytych znaczeń. Można do niej wracać wielokrotnie, bowiem jak rzadko która książka, zmusza do myślenia i zastanowienia się nad sobą, własnymi decyzjami i życiem. "Zła miłość" niesie ogromny ładunek piękna, emocji i symboliki. Jest też niebezpieczna, bo nie pozostawi czytelnika takim, jakim był przed jej przeczytaniem. Nie można przejść obok niej obojętnie. Utwór ukazał się w 2010 r. w wydawnictwie e-bookowo. Wydanie drugie (poprawione) pochodzi z r 2011. W lutym 2012 ukazał się przekład Marty Urbanek na język angielski.   źródło opisu: http://www.wydawca.net/zla-milosc.htm źródło okładki: http://www.wydawca.net/covers/cover-zla.jpg

Szczegółowe informacje

isbn:9788394197483
wydawnictwo:Wyczerpane
data wydania:2015-01-01
liczba stron:76
język:polski
ocena:6.01

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!