Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki pan poniedzialek

Pan Poniedziałek

Garth Nix

Arthur Penhaligon nie mógł przypuszczać, że jego pierwsze dni w nowej szkole zmienią się nieoczekiwanie w przygodę życia, a zwykły atak astmy stanie się początkiem niesamowitych wydarzeń. To właśnie tuż po napadzie astmy chłopiec poznaje złowrogiego Pana Poniedziałka, który wręcza mu magiczny Klucz wyglądający jak wskazówka zegara. Klucz obdarza Arthura niezwykłą mocą, ale jednocześnie ściąga na niego ogromne niebezpieczeństwo... Siedem fragmentów Woli Siedmiu Wykonawców Miliony stworów Nicości Dwie wskazówki Klucza Jeden chłopiec - wybraniec przeznaczenia   źródło opisu: [Wydawnictwo Literackie, 2006]

Szczegółowe informacje

isbn:9788308038949
data wydania:2006-01-01
liczba stron:362
język:polski
ocena:6.24

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!