Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki molekuly emocji

Molekuły emocji

Janusz Leon Wiśniewski

Molekuły emocji to pełen refleksji, przenikliwości i intymności zbiór opowiadań o lękach, pragnieniach, tęsknotach i codziennych dramatach... Czasem wydaje nam się, że otaczająca nas rzeczywistość zmusza do podejmowania trudnych decyzji, że ludzie napotykają te same problemy, żyją tym samym ustabilizowanym życiem. Czy właściwie znamy całą prawdę o dzisiejszym człowiekua Czy dokładnie wiemy czego pragnie, czego się boi, o czym myśli i do czego dążya Trzeba wiele subtelności i empatii by dotrzeć do głębi, do magii, która ukryta jest w każdym z nas, nie poddawać ocenie tego co powierzchowne. Nie lada to wyzwanie nawet dla autora, obserwatora i kronikarza codzienności, który opowiada te historie w swoim niepowtarzalnym stylu, z nauką, erotyką i emocjami w tle. Zawartość zbioru: - Obraz pozorny - Funkcja istnienia - Prawa optyki - Krótka historia ewolucji - Rozszczepienie światła - Względność grzechu - Stany pośrednie - Opowieść dworcowa - Odejścia - Układy zamknięte - Detronizacja - Pocałunek feministki - Obsesja - Zapominanie - Inicjacje - Zdrada - Postać prawoskrętna [Wydawnictwo Literackie, 2009]  

Szczegółowe informacje

isbn:9788308043639
data wydania:2009-01-01
liczba stron:122
język:polski
ocena:6.71

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!