Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki wampiry jak ludzie

Wampiry jak ludzie

Johnny Walker

Przewodnik po świecie nieumierających, tych z wieków dawnych i tych ze współczesności, w konwencji literatury Johnny’ego Walkera Czy wampiry są wśród nas? Odpowiedź na postawione pytanie nie jest wcale łatwa. Wprawdzie na gruncie racjonalizmu odpowiedź nasuwa się sama – jasne że nie! Przecież nic takiego jak wampir nie istnieje! Jednak dla miłośnika fantastyki i fantasy jest to raczej kwestia wrażliwości. Oczywiście, chodzi o wrażliwość miłośników literatury i filmów grozy, zarówno czytelników i widzów, jak i autorów, i reżyserów.   źródło opisu: ksiazkozerca.pl/ksiegarnia źródło okładki: ksiazkozerca.pl/ksiegarnia

Szczegółowe informacje

isbn:9788364623011
kategoria:Inne
wydawnictwo:Książkożerca
data wydania:2014-03-02
język:polski
ocena:3.8

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!