Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki the wonderful wizard of oz czarnoksieznik z krainy oz adaptacja w wersji angielsko polskiej

The Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz. Adaptacja w wersji angielsko-polskiej

Lyman Frank Baum

„Czytamy w oryginale” to seria wydawnicza zawierająca adaptacje największych dzieł literatury anglojęzycznej. Dwujęzyczna adaptacja powieści „The Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz” to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski. Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach średnio zaawansowanych, jednak dzięki dwujęzycznej wersji z książki mogą też korzystać czytelnicy dopiero rozpoczynający naukę angielskiego.   źródło opisu: https://44.pl/component/virtuemart/?page=shop.prod...(?) źródło okładki: https://44.pl/component/virtuemart/?page=shop.prod...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788363035655
kategoria:Inne
wydawnictwo:44.pl
data wydania:2014-01-01
liczba stron:110
język:angielski
ocena:6.88

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!