Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki tak chce kochac

Tak... chcę kochać

Andrzej Setman

Ostatnio byłem zaszczycony możliwością przeczytania rękopisu książki "Tak... Chcę kochać" :) Po przeczytaniu już trzech książek autorstwa Andrzeja Setmana "Można inaczej", "Bella" oraz "Nie... Chcę żyć" zastanawiałem się, czy kolejna może być jeszcze ciekawsza i bardziej wciągająca. Okazuje się, że może! Książka wzbudziła we mnie szereg emocji takich jak: smutek, zdziwienie, zrozumienie, radość i śmiech oraz co najważniejsze dała do myślenia. "Tak... Chcę kochać" to nie tylko wciągające opowiadanie, to również ukryta w metaforach opowiadań nauka zdrowego myślenia oraz możliwości spojrzenia na świat i nasze życie z nieco innych perspektyw. To coś więcej niż tylko książka... Gustaw Lasek, http://blog.czerwonyszlak.pl/   źródło opisu: www.setman.pl źródło okładki: www.setman.pl

Szczegółowe informacje

isbn:9788393088706
kategoria:Inne
wydawnictwo:Można Inaczej
data wydania:2010-09-01
liczba stron:398
język:polski
ocena:8.47

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!