Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki sailor

Sailor

Norman Leto

Norman to człowiek o wysokiej rozdzielczości myślenia. Nel to kobieta, która upolował Norman. Fuss to chłopak, którego zabił uniwersytet. Ahead to grupa tak niezależna, że jej członkowie sie nie znają. Luise Bernal ma 12 lat. Rok temu zagrała swój ostatni koncert w Metropolitan Opera. Tim Jacobs zasłynął sfilmowaniem wojen plemiennych w Afryce Środkowej (Wojna o pokarm, media mieszane na pustyni, 10x10 kilometrów). Omega to lek z rodziny opiatów. Poeci nazywają TO miłością. Naukowcy nazywają TO drugim prawem biologicznym. Norman jest informatykiem. I socjopatą. Dopełnieniem powieści jest pełnometrażowy film pod tym samym tytułem.   źródło opisu: Wydawca: Stowarzyszenie 40 000 Malarzy źródło okładki: http://www.40000malarzy.pl/#/sailor/

Szczegółowe informacje

isbn:9788392886433
kategoria:Inne
wydawnictwo:40 000 Malarzy
data wydania:2010-11-01
liczba stron:300
język:polski
ocena:7.68

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!