Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki przyjazn wzajemny dar

Przyjaźń. Wzajemny dar

opr. Hans Wallhof

Przyjaźń to najpotężniejsza moc serca. Jest darem, nigdy obowiązkiem. Ma wiele stopni i odcieni. Ludzie opuszczeni i utrudzeni samotnością potrzebują szczególnej więzi z przyjacielem, z kręgiem przyjaciół. Poszukują przyjaźni, bo ona daje wyzwolenie, odsuwa rozpacz, pokrzepia. Na kartach tej książki idziemy tropem takiej właśnie przyjaźni. W spostrzeżeniach i refleksjach ludzi z różnych wieków i kręgów kulturowych odnajdujemy własne tęsknoty.   źródło opisu: http://www.exodus.lublin.pl/pozycja.php?id_poz=466...(?) źródło okładki: http://www.exodus.lublin.pl/pozycja.php?id_poz=466...»

Szczegółowe informacje

isbn:83-7192-175-5
kategoria:Inne
data wydania:1996-01-01
liczba stron:126
język:polski
ocena:7.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!