Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki przyjazn to skarbca zglebianie

Przyjaźń to skarbca zgłębianie

Roman Mleczko

Drogi Przyjacielu! Są różne skarbce na świecie, kryją one w sobie drogocenne kamienie, kunsztowne wyroby ze srebra i złota. Z pewnością w swoim życiu zwiedziłeś ich wiele. Jest też inny skarbiec, bez krat w oknach i pancernych zamków, w którym skarb jest zawsze bezpieczny. Zapraszam Cię do zwiedzenia tego skarbca - to przyjaźń. Przyjaciel jest drogocennym klejnotem. Gdy z wielką uwagą podejdziesz do swojego skarbu, stwierdzisz, że tak subtelnego dzieła sztuki jeszcze nie widziałeś. To, co w przyjacielu najsubtelniejsze, jest natury duchowej. Dlatego, zwiedzając swój skarbiec, trzeba mieć czas, wyostrzoną uwagę i przenikające spojrzenie serca. Zobaczysz, jak piękna jest jego zdolność do kochania, ofiary, radości i cierpienia. To są najdelikatniejsze ornamenty, zdobiące Twój skarb i stanowiące o jego bezcennej wartości. Nie bój się posiadania tego skarbu, nie będzie on powodem obawy i niepokoju - przeciwnie, wzmoże poczucie bezpieczeństwa i pewności... I jeszcze jedno, chciałbym Cię prosić, byś przekonał innych, że nie wystarczy skarbca tego zwiedzanie, koniecznie jeszcze potrzebne jest jego zgłębianie.  

Szczegółowe informacje

isbn:83-7168-471-1
kategoria:Inne
data wydania:1993-01-01
język:polski
ocena:8.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!