Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki opowiadania letnie a nawet gorace

Opowiadania letnie a nawet gorące

Janusz Leon Wiśniewski, Monika Szwaja, Magdalena Kordel, Małgorzata Warda, Grażyna Bąkiewicz, Manula Kalicka, Ewa Maria Ostrowska, Irena Matuszkiewicz, Dominika Stec, Katarzyna Leżeńska, Bartosz Łapiński, Małgorzata Domagalik, Monika Mostowik, Zofia Mossakowska, Iwona Menzel, Jarosław Klejnocki, Marek Harny, Bartek Świderski, Maciej Przepiera, Filip Onichimowski

To książka szczególna. Co Polak robi, kiedy nic nie robi, czyli ma urlop albo wakacje i nie musi tego wszystkiego, co przez jedenaście miesięcy roku musi? Byczy się oczywiście na Karaibach albo pod Puckiem, zadeptuje Himalaje bądź Beskid Niski, karmi komary nad Amazonką, ewentualnie nad Biebrzą. I oczywiście czyta; przynajmniej kiedy pada. Właśnie na te mniej piękne okoliczności przyrody ta książka jest w sam raz. Na te całkiem piękne zresztą też. Jak to dobra proza spod dobrego pióra. spod dwudziestu dobrych piór.  

Szczegółowe informacje

isbn:8374693282
data wydania:2006-01-01
liczba stron:416
język:polski
ocena:5.46

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!