Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki mitologie swiata

Mitologie świata

praca zbiorowa

Książka jest wyborem najciekawszych mitów wielu cywilizacji i narodów świata. Znaczna jej część stanowią najbardziej popularne i lubiane mity greckie. Oprócz nich zaprezentowane zostały również mniej znane, lecz także ciekawe, pociągające swą egzotyka opowieści składające się m.in. na mitologie: sumeryjską, indyjską, chińską, japońską czy Indian obu Ameryk. Przedstawione historie wzbogacają kolorowe ilustracje, które podnoszą atrakcyjność tej publikacji. Znajdujący się na końcu indeks ułatwia odszukanie w tekście konkretnych postaci mitologicznych.   źródło okładki: http://www.sk.com.p

Szczegółowe informacje

isbn:978-83-7183-438-7
kategoria:Inne
data wydania:2007-01-01
liczba stron:160
język:polski
ocena:5.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!