Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki chemia milosci poznac i zrozumiec czlowieka

Chemia miłości. Poznać i zrozumieć człowieka.

praca zbiorowa

Wybór odpowiedniego partnera jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu, ale zwykle decydują ułamki sekund. Dlaczego ktoś staje się nagle dla nas całym światem i co się z nami potem dzieje? Naukowcy przebadali fenomen miłości, także fizycznej, a o ich odkryciach można przeczytać w miesięczniku `Focus`. Oto naukowy przewodnik po sztuce miłości, z którego dowiecie się m.in.: - Jak wybieramy sobie partnerów? - Ile kosztuje orgazm? - O co chodzi w snach erotycznych? - Czego dzieci nie nauczą się w szkole? - Jakie wnioski wyciągać z nieudanych związków?   źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/chemia-milosci/ źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/chemia-milosci/

Szczegółowe informacje

isbn:9788377780596
wydawnictwo:G+J
data wydania:2011-01-01
liczba stron:144
język:polski
ocena:6.33

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!