Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki wielki atlas encyklopedyczny historia swiata

Wielki Atlas encyklopedyczny Historia Świata

praca zbiorowa

Ten atlas można czytać i oglądać po wielekroć i nigdy nie mieć dosyć.Wielki encyklopedyczny atlas. Historia świata jest na polskim rynku wydawniczym publikacją nowatorską i bardzo odmienną od znanych nam atlasów historycznych. Oprócz oryginalnej formy prezentacji wiedzy, różni się od pozostałych odejściem od europocentryzmu, położeniem nacisku na równomierne i synchroniczne ukazywanie podobnych zjawisk we wszystkich zakątkach globu, a zarazem uwypukleniem ogromnej różnorodności kultur i cywilizacji stworzonych przez Człowieka. Atlas dzieli się na dwie części: w pierwszej przedstawiono chronologicznie historie powszechną. Druga poświęcona jest historii poszczególnych kontynentów i regionów. Wartość książki podnoszą znakomicie dobrane i, co ważne, często bardzo mało u nas znane ilustracje.   źródło opisu: http://www.matras.pl/wielki-atlas-encyklopedyczny-historia-swiata.html źródło okładki: http://www.matras.pl/wielki-atlas-encyklopedyczny-historia-swiata.html

Szczegółowe informacje

isbn:83-01-14743-1
data wydania:2006-01-01
liczba stron:352
język:polski
ocena:10.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!