Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki jestem twoim strozem jak archaniol michal moze cie chronic

Jestem Twoim Stróżem: Jak Archanioł Michał Może Cię Chronić

Elizabeth Clare Prophet

To może być jedna z najważniejszych książek, jaką kiedykolwiek przeczytasz... Terroryzm. Wojna. Zmiany klimatu. Zbrodnia. Zagrożenia czyhające na nasze rodziny, narody i środowisko są ogromne. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebujemy Archanioła Michała. Ta książka zapoznaje cię z Archaniołem Michałem i sposobami wzywania go na pomoc. Archanioł Michał, czczony w judaizmie, chrześcijaństwie i islamie może, gdy nadejdą kłopoty, ochronić ciebie i twych bliskich. Jedyne, co musisz zrobić, to poprosić go o pomoc. Ta książka wyjaśnia, jak możesz to zrobić. Na jej kartach znajdziesz także prawdziwe historie cudownych interwencji Archanioła Michała. Książka "Jestem Twoim Stróżem" to pierwsza z serii Kieszonkowych Przewodników po Praktycznej Duchowości, autorstwa Elizabeth Clare Prophet. O Autorce: Elizabeth Clare Prophet jest światowej sławy pisarką. Do jej najpopularniejszych książek należą: Nieznane lata w życiu Jezusa. Gdzie przebywał Jezus od 12 do 30 roku życia, oraz jej kieszonkowe poradniki z serii Duchowość Praktyczna – niniejsza publikacja jest pierwszą ksiażką z tej serii wydaną w Polsce. Elizabeth Clare Prophet była pionierką, w zakresie technik związanych z praktyczną duchowością, włączając w to wykorzystanie twórczej mocy dźwięku dla osobistego rozwoju i przemiany świata. Pojawiała się w programach telewizyjnych, jak Larry King Live czy Donahue. Szeroki wybór jej książek dostępny jest na całym świecie w około 30 językach. Pani Prophet zmarła w roku 2009, a ostatnie lata swojego życia spędziła w Górach Skalistych w stanie Montana.   źródło opisu: Wydawnictwo P&G Editors źródło okładki: www.sklep.pracownia-aniolow.pl

Szczegółowe informacje

isbn:9788392616771
kategoria:Inne
wydawnictwo:P&G Editors
data wydania:2010-01-01
liczba stron:160
język:polski
ocena:9.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!