Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki dziennik serdeczny

Dziennik serdeczny

Małgorzata Jastrzębska

„Poznaj samego siebie” – może warto, idąc za radą starożytnego męża, rozpocząć dzień od motta, myśli przewodniej, która będzie nam towarzyszyła od przebudzenia aż po sen? Spróbujmy potraktować cytowane słowa, zaczerpnięte ze skarbca światowej kultury, jako inspirację do przeżycia każdego dnia roku, będąc bliżej siebie, wsłuchani w głos serca. Książeczka ta może być przewodnikiem zarówno naszych własnych przemyśleń, jak i wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby, by i ona znalazła na jej kartach chwilę wytchnienia, relaksu lub zadumy.   źródło opisu: Wydawnictwo Ena Media źródło okładki: http://www.enamedia.pl/index.php?site=ksiazka&id=2

Szczegółowe informacje

isbn:9788392715849
kategoria:Inne
wydawnictwo:Ena Media
data wydania:2010-01-01
liczba stron:128
język:polski
ocena:1.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!