Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki darem jest czas

Darem jest czas

Marion Stroud

Darem jest czas. Wiadomo, że jest to dar ulotny, ale tym bardziej musimy dany czas wykorzystywać i cieszyć się, że żyjemy tu i teraz, a nie tęsknić za przeszłością lub czekać na lepsze czasu. Kogo smucą jego kolejne urodziny, nie zdaje sobie sprawy z kolejnej danej mu za darmo nowej i wspaniałej szansy. M.Stroud wręcz zaraża nas swoim optymizmem. Przekonuje o tym, że można, a wręcz należy wkraczać w jesień swojego życia z nadzieją. Pokazuje, ile jest okazji do radości, nawet jeśli się ma te "...dziesiąt" lat i tyle problemów choćby ze zdrowiem. Bo jeśli duch młody, cóż go pokona?... Dar lat zatem musi być przyjmowany z wdzięcznością dlatego, że jest darem naszego życia. Warto o tym pomyśleć. Warto o tym się przekonać.   źródło opisu: http://www.rema.com.pl/produkty/212995,Darem-jest-czas.html źródło okładki: http://www.rema.com.pl/produkty/212995,Darem-jest-czas.html

Szczegółowe informacje

isbn:83-85438-98-X
kategoria:Inne
data wydania:1996-01-01
liczba stron:40
język:polski
ocena:7.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!