Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki 1000 angielskich slow ek ilustrowany slownik angielsko polski polsko angielski

1000 ANGIELSKICH SŁÓW(EK) Ilustrowany słownik angielsko-polski polsko-angielski

Michelle Smith, Sylwia Tomczyk

Ucz się przydatnych słów z pomocą wesołych ilustracji! Wyrazy zapamiętasz szybciej i lepiej utrwalisz je w pamięci! Obrazki przedstawiają typowe życiowe sytuacje, których codziennie doświadczamy, odnoszą się do postaci i rzeczy, z którymi często mamy styczność. Dotyczą one m.in. domu, miasta, szkoły, przyrody, rozrywki, podróży, sportu. Ilustracje zostały opisane, za każdym angielskim słowem podano jego wymowę i polskie znaczenie. Każdy blok tematyczny uzupełniają typowe, często używane zwroty. Na końcu książki znajduje się słowniczek oraz informacje na temat wymowy angielskiej. Niniejszy podręcznik jest przeznaczony dla dzieci, ale nie tylko dla nich. Lekka forma pomoże w opanowaniu podstawowego słownictwa także osobie zaczynającej się uczyć języka angielskiego.   źródło opisu: http://www.lev.pl/produkt,703,1000-angielskich-slo...(?) źródło okładki: http://www.lev.pl/produkt,703,1000-angielskich-slo...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788026600329
kategoria:Inne
wydawnictwo:Level Trading
data wydania:2012-04-01
liczba stron:152
język:polski
ocena:9.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!