Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zmierzch i filozofia

Zmierzch i filozofia

William Irwin, Rebecca Housel, J. Jeremy Wisnewski

Bella, Edward, ich rodziny i przyjaciele – bohaterowie serii "Zmierzch" Stephenie Meyer stanęli przed niezliczonymi niebezpieczeństwami i dylematami filozoficznymi. "Zmierzch i filozofia" to pierwsza książka, która bazując na mądrości filozofów odpowiada na tak kluczowe pytania jak: - Co mówią nam o wolnej woli zmagania wampirów wegetarian, starających się kontrolować „naturalną” potrzebę picia ludzkiej krwi? - Czy wampiry, które zabijają tylko zwierzęta mogą czuć się rozgrzeszone? - Czy Edward jest bohaterem romantycznym czy tylko natrętem? - Czy Jacob byłby lepszym chłopakiem dla Belli, niż Edward? "Zmierzch i filozofia" wciąga tak samo jak powieści Stephenie Meyer, a dodatkowo: - rzuca nowe światło na bohaterów "Zmierzchu" i ich historię; - pozwala spojrzeć pod innym kątem na film i książki; - daje niezapomniane połączenie wampiryzmu, miłości i filozofii.  

Szczegółowe informacje

isbn:9788376482750
kategoria:Inne
data wydania:2009-11-12
liczba stron:288
język:polski
ocena:4.62

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!