Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zblizenia

Zbliżenia

Janusz Leon Wiśniewski

Prawdziwe historie ludzi, którzy żyjąc w różnych miejscach - w Moskwie czy na Bora-Bora - jednakowo tęsknią za bliskością i marzą o miłości. Opowieści ukazujące wielką prawdę, że szczęście i tęsknota człowieka mają zawsze podobne oblicza - niezależne od szerokości geograficznej, statusu społecznego i koloru skóry. Zebrane w jednym tomie felietony Janusza L. Wiśniewskiego ukazywały się w miesięczniku "Pani". Zawartość zbioru: - Kwiaty, książki i marzenia - Niecałkowitość - O smutku - Nieodparte pragnienie bliskości - Raj znienawidzony - Macocha - Ciąża w czasach kryzysu - Klocki na podłodze - Koleje rzeczy - Laboranci i poeci - Wina, kara i ewolucja - Dworzec w Gdańsku - O sprawiedliwości... - Przyjaźń 2.0 - Miłości w kryjówkach własnej głowy - Igrzyska mądrości - Ventral pallidum - Biografia kobiecości [Wydawnictwo Literackie, 2010]  

Szczegółowe informacje

isbn:978-83-08-04456-8
data wydania:2010-05-05
liczba stron:120
język:polski
ocena:6.77

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!