Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki tropem smoka przewodnik po magicznym krakowie

Tropem smoka. Przewodnik po magicznym Krakowie

Mariusz Wollny

Trzecia edycja popularnego i zarazem nietypowego przewodnika po najciekawszych miejscach w Krakowie. Książka oprowadza głównie w okolicy Drogi Królewskiej (Floriańska, Rynek, Grodzka, Kanonicza i Wawel), ale nie tylko, bo są też wycieczki do Kazimierza, Wieliczki, Niepołomic czy Ojcowa. Napisana prostym językiem w nieco gawędziarskim stylu, adresowana jest praktycznie do każdego zainteresowanego Krakowem, mieszkańca i turysty w każdym wieku. Zawiera wszelkie niezbędne fakty i opisy zabytków, ale także to, co ją wyróżnia spośród innych przewodników i co z reguły najbardziej się podoba, czyli ściśle powiązane z faktami i konkretnymi miejscami historycznymi ciekawostki, anegdoty, legendy i podania. Ubarwiają one tekst na równi z ilustracjami oraz fotografiami niezwykłych i raczej niespotykanych w innych przewodnikach obiektów, czyli krakowskich smoków i innych dziwów. Dostępna w wersji polskiej, angielskiej i hiszpańskiej.   źródło opisu: http://www.wydawnictwoalter.pl/tropem-smoka/ źródło okładki: http://www.wydawnictwoalter.pl/wp-content/uploads/...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788393445516
kategoria:Inne
wydawnictwo:Alter
data wydania:2012-06-01
liczba stron:168
język:polski
ocena:6.33

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!