Okladka ksiazki tablice

Tablice

Iwona Król (chemia), Beata Prucnal, Piotr Gołąb, Piotr Kosowicz, Alicja Nawrot, Sławomir Jaszczuk, Jolanta Rakowska, Agnieszka Jakubowska, Joanna Fuerst

Tablice Wydawnictwa GREG to pozycja unikalna na polskim rynku wydawnictw edukacyjnych. Książka doskonale sprawdza się podczas samodzielnej nauki, gdy trzeba szybko sprawdzić lub zdobyć konkretne informacje i dane, jak również w czasie pracy na lekcjach, pisania zadań, czy powtórkach do egzaminów, matury. Zawiera bowiem kompleksowy zestaw wiadomości z zakresu nauk ścisłych, który jest potrzebny uczniom na każdym poziomie szkoły - połączono wiadomości z matematyki, fizyki z astronomią, chemii, biologii oraz geografii. Wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w jednej książce, co sprawia, że nie ma potrzeby korzystania z kilku różnych publikacji. Solidne opracowanie, wysoki poziom merytoryczny, bardzo dobry dobór informacji - bez przeładowania książki niepotrzebnymi treściami - sprawia, że to pozycja idealna dla każdego ucznia.   źródło opisu: http://czytam.pl/k,ks_137971,Tablice-matematyka-fi...(?) źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/65207/tablice-mat...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788375172683
wydawnictwo:Greg
data wydania:2009-01-01
liczba stron:504
język:polski
ocena:7.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!