Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki spotkamy sie u wod

Spotkamy się u wód

Stanisław Pagaczewski

Nostalgiczny przewodnik po wspaniałych polskich uzdrowiskach górskich, bogato ilustrowany archiwaliami. Usiądźmy wieczorem w wygodnym fotelu, przysuńmy do siebie lampę z miłym abażurem, filiżankę z czarną kawą lub kieliszek dobrego wina - i przenieśmy się duchem w owe czasy, gdy na drogach ku zdrojom wiodącym skrzypiały koła dyliżansów, gdy w zakątkach Pienin nie przygrywały jeszcze tranzystory, a nad szczytami Trzech Koron i Sokolicy miast odrzutowców krążyły orły lub sokoły... [Wydawnictwo Literackie, Kraków 1972]   źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 1972 źródło okładki: zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

data wydania:1972-01-01
liczba stron:263
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!