Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki sekrety apple a jak naprawde dziala najbardziej podziwiana i najbardziej tajemnicza firma ameryki

Sekrety Apple'a. Jak naprawdę działa najbardziej podziwiana i najbardziej tajemnicza firma Ameryki

Adam Lashinsky

Jedyna książka, która odkryje to, co chce przed wami ukryć nowy szef Apple'a - Tim Cook Przez ostatnie lata był ukryty za plecami legendarnego Steve'a Jobsa. Dziś Tim Cook stoi na czele Apple'a i zazdrośnie strzeże sekretów firmy. Mówi wprost: „Nie chcę, żeby ktokolwiek poznał naszą magię, bo nie chcę, żeby ją skopiował”. Znakomity reporter Adam Lashinsky zdołał się przedrzeć przez mur milczenia, otaczający Apple'a. Przeprowadził dziesiątki rozmów z ludźmi związanymi z firmą, dotarł do wyjątkowej wiedzy o najcenniejszej marce świata i postanowił się nią podzielić z czytelnikami tej książki. Adam Lashinsky pokazuje, jak firma poradziła sobie po stracie Steve'a Jobsa i rysuje portret nowego CEO. W przeciwieństwie do wielu innych autorów piszących o Apple, przedstawia nam inny niż oficjalny wizerunek firmy. Tylko ta książka pozwoli ci poznać najpilniej strzeżone sekrety Apple'a. Tylko ta książka podpowie, jak wykorzystać magię najcenniejszej marki świata. O Stevie Jobsie wiemy już niemal wszystko - czas poznać prawdę o Apple'a.   źródło opisu: http://www.znak.com.pl/ źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Szczegółowe informacje

isbn:9788324022748
kategoria:Inne
wydawnictwo:Znak Literanova
data wydania:2012-09-24
liczba stron:224
język:polski
ocena:6.08

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!