Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki moje pierwsze slowka niemieckie

Moje pierwsze słówka niemieckie

Maria Zagnińska

Współczesny świat posługuje się wieloma językami, a dzieci stykają się z tym zjawiskiem już od najmłodszych lat. Nic więc dziwnego, że są ciekawe, jak brzmią różne wyrazy w językach innych niż polski. Moje pierwsze słówka niemieckie to idealna książeczka dla małych lingwistów - dzieci mogą się z niej dowiedzieć, jak brzmią po niemiecku niektóre popularne słowa, jednocześnie utrwalą sobie kolejność liter w alfabecie, a przy okazji będą się dobrze bawić, kolorując obrazki rozwiązując labirynty i pisząc według wzoru poznane słowa. Żywe kolory i zabawne ilustracje sprawią, że każde dziecko polubi tę książeczkę!   źródło opisu: http://www.matras.pl/moje-pierwsze-slowka-niemieckie,p,204188 źródło okładki: http://www.matras.pl/moje-pierwsze-slowka-niemieckie,p,204188

Szczegółowe informacje

isbn:9788375175202
kategoria:Inne
wydawnictwo:Greg
data wydania:2014-01-01
liczba stron:24
język:polski
ocena:6.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!