Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki misja dla dwojga

Misja dla dwojga

Marian Piotr Rawinis

Agnieszka rezygnuje z pracy w muzeum, planując półroczny wyjazd do Londynu. Wynajmuje mieszkanie na czas nieobecności i sprzedaje samochód. Jednak w drodze na lotnisko gubi wszystkie dokumenty i pieniądze. Jakby tego było mało, dowiaduje się, iż jej narzeczony spotyka się z inna kobietą. A to już wyraźny znak, ze w jej życiu czas na radykalne zmiany. Podejmuje się więc z pozoru prostego zadania... "Misja dla dwojga" to pełna humoru współczesna opowieść o młodej kobiecie, która czasem czuje się bardzo dorosła. a niekiedy sprawia wrażenie bezradnej małej dziewczynki i wtedy trzeba się nią zaopiekować...  

Szczegółowe informacje

isbn:83-920089-0-1
kategoria:Inne
wydawnictwo:Awans
data wydania:2003-01-01
liczba stron:172
język:polski
ocena:4.53

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!