Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki depresja powiesc fikcyjna oparta na faktach

Depresja. Powieść fikcyjna oparta na faktach

Piotr Modrzejewski

Depresja to książka nietypowa. Sam autor określa ją w ten sposób: Jeżeli książkę miałbym streścić jednym słowem to nie miałbym trudności z jakiej półki pobrać to słowo – z bardzo niskiej. Miałbym problem z wyborem pomiędzy słowami szambo, rynsztok lub bydło. To tak gwoli wstępu można określić historie zawarte w tej książce, aby nie zabierać nikomu cennego czasu. Powieść jest zaprzeczeniem tez niektórych polityków i dziennikarzy twierdzących w swoich górnolotnych wypowiedziach, ile to ojczyzna straciła intelektu i rozumu po przez ostatnią emigrację zarobkową. Autor obnaża chamstwo, prymitywizm i degenerację emigrantów, z którymi miał wątpliwą przyjemność zetknąć się prywatnie lub zawodowo w Yorkshire. Wszystkie zdarzenia opisane w książce są autentyczne. Uwaga! W książce zachowany jest oryginalny, wulgarny, pełen wyzwisk język.   źródło opisu: http://zaczytani.pl/ksiazka/depresja,druk źródło okładki: http://zaczytani.pl/ksiazka/depresja,druk

Szczegółowe informacje

isbn:9788377224809
kategoria:Inne
wydawnictwo:Novae Res
data wydania:2012-01-01
liczba stron:216
język:polski
ocena:6.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!