Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki chmury przemina niebo zostanie

Chmury przeminą niebo zostanie

Pino Pellegrino

"500 rozwianych myśli dla uporządkowanych dusz" Malutka książeczka zawiera w sobie pięćset mądrości, których mogą dociec jedynie nie spieszący się ludzie. Pięćset przyjaznych zaproszeń, które umożliwią nam zrozumienie «słodkich tajemnic» życia. Książka ta nie jest zbiorem sloganów. Jest zbiorem aforyzmów. Aforyzm, to skoncentrowany sposób myślenia, który pobudza rozum i uskrzydla duszę. To filiżanka kawy, którą pokrzepiła się nasza dusza. Aforyzm to poważna rzecz. Ziarnko gorczycy, które na pewno zakiełkuje. Trafny aforyzm już w swoim zarodku jest wymownym traktatem filozoficznym. Nie bez powodu aforyzmy cieszyły się wzięciem wśród wielkich głów tego świata. Bowiem «nawet za całe złoto tego świata, nie da się kupić ani jednego uderzenia serca, ani jednego przebłysku czułości».   źródło opisu: https://www.wydsal.pl/bookDetail.php?bookId=146 źródło okładki: https://www.wydsal.pl/bookDetail.php?bookId=146

Szczegółowe informacje

isbn:978-83-7201-0
kategoria:Inne
data wydania:1998-01-01
liczba stron:116
język:polski
ocena:8.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!