Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki biblioteka xxi wieku

Biblioteka XXI wieku

Stanisław Lem

Z okładki: Stanisław Lem jest humanistą, którego wyostrzony zmysł moralny znajduje mocne oparcie z rozległej i gruntownej wiedzy naukowej o przemianach i zagrożeniach naszej cywilizacji. W swych książkach takich jak "Golem XIV", "Prowokacja", a teraz "Biblioteka XXI wieku", kreśli wizje tych przemian i rozpoznaje problemy, które decydować będę o "byś albo nie być" rodzaju ludzkiego. Ma przy tym świadomość, że jego przestrogi i proroctwa nie odmienią losów świata, ale mimo to głoszenie ich uważa za swą pisarską powinność. "Biblioteka XXI wieku" to książka, w której autor zapowiada i uzasadnia powstanie w niedalekiej przyszłości dzieł przedstawiających odmienny od naszego obraz rzeczywistości naukowej i społecznej.   źródło okładki: własne

Szczegółowe informacje

isbn:830801433X
kategoria:Inne
data wydania:1986-01-01
liczba stron:105
język:polski
ocena:7.1
tagi:Lem

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!