Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki bezuzyteczna pl codzienna dawka wiedzy bezuzytecznej

Bezuzyteczna.pl. Codzienna dawka wiedzy bezużytecznej

Dawid Tekiela, Marcel Szuplewski

Zupełnie nowa Wiedza Bezużyteczna. Wiedza bezużyteczna będzie z tobą podczas stania w korku, w kolejce do sekretariatu i w każdej chwili, w której zagrozi ci nuda. Wiedza jest bezużyteczna, ale ta książka na pewno się przyda: zrobisz z niej podkładkę pod myszkę, stabilizator pod kiwającą się szafę albo wachlarz na upalne dni. Możesz też uderzać się nią w głowę przez całą dobę – spalisz wtedy 10 tysięcy kalorii! A tak w ogóle to dowiesz się: - jaki największy przedmiot może połknąć wieloryb, - jak wygląda najbrzydsze zwierzę świata, - które z najważniejszych wynalazków w historii zostały wymyślone przez Polaków, - czego oczekuje każdy partner na pierwszej randce, - co stanie się z twoim ciałem, gdy nie zaśniesz przez 11 dni. Przekonasz się, że naprawdę mówię prawdę. Polecam. RoundHere Oceniam tę książkę bezwzględnie. Jest totalnie bezużyteczna. Albert Ajnsztajn   źródło opisu: http://www.znak.com.pl/ źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Szczegółowe informacje

isbn:9788324038800
kategoria:Inne
wydawnictwo:Znak
data wydania:2015-09-07
liczba stron:230
język:polski
ocena:6.09

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!