Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki basnie z tysiaca i jednej nocy

Baśnie z tysiąca i jednej nocy

praca zbiorowa

Piękna Szeherezada, aby ratować królestwo i swoje życie, bohatersko stawia czoło swemu okrutnemu mężowi, królowi Indii. Snuje czarowne opowieści przez tysiąc i jedna noc, usypiając jego gniew i pragnienie zemsty na rodzie niewieścim. Wysłuchaj baśni Szeherezady. Niech ich magia przemówi do Twego serca. W zbiorze: - Opowieść o królu Szahrijarze i królowej Szeherezadzie - O rybaku i duchu - O mówiącym ptaku, śpiewającym drzewie i skaczącej wodzie - Ali Baba i czterdziestu rozbójników - Abu al-Hassan zbudzony ze snu - O kalifie Omarze i młodym Beduinie - Zaczarowana studnia - Jak szewc Maruf królem został - Książę Zeyn Alasnam i dziewięć posągów - Przygody Sindbada Żeglarza - Ślepy Abdallah - Azem i królowa duchów - Cudowna Lampa Alladyna - Książę Ahmed i wieszczka Pari Banu - Koniec opowieści o królu Szahrijarze i królowej Szeherezadzie   źródło opisu: Mediasat, 2004 źródło okładki: zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:8389651300
wydawnictwo:Mediasat Poland
data wydania:2004-01-01
liczba stron:216
język:polski
ocena:7.24
tagi:baśn

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!