Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zwyciestwo to sposob myslenia

Zwycięstwo to sposób myślenia

Bartosz Feifer

„Zwycięstwo to sposób myślenia” to pozytywna książka Bartosza Feifera, której autor opowiada, jak zmagał się z kryzysem po wypadku samochodowym, któremu uległ w 2011 roku. Nie wierzono w to, że znów zacznie chodzić, nie dawano mu szans na powrót do ukochanego sportu, gdyż podczas wypadku złamaniu uległa miednica, głowa kości udowej, panewka stawu biodrowego, uszkodzony został kręgosłup i narządy wewnętrzne. Dziś Bartosz Feifer nie tylko chodzi o własnych silach, ale również bierze aktywny udział w biegach, które w wielu wypadkach wygrywa, poprawiając nawet swoje życiowe wyniki. Z jego „metody leczenia” korzysta nawet pani psycholog, z którą współpracował po wypadku. Wszystko to zawdzięcza uporowi, determinacji i sile, którą odnalazł w aforyzmach, sentencjach i myślach wybitnych jednostek. W swojej książce dzieli się tymi maksymami, byś i ty, w chwilach zwątpienia, uwierzył, że warto walczyć o swoje marzenia! Odpowiednio interpretowane, dają motywację do działania i nie pozwalają się poddać. Dzięki temu jest dziś silniejszy. Udowadnia tym samym, że „zwycięstwo, to sposób myślenia”!   źródło opisu: http://wydawnictwo.psychoskok.pl/ źródło okładki: http://wydawnictwo.psychoskok.pl/

Szczegółowe informacje

isbn:9788379001767
kategoria:Inne
wydawnictwo:Psychoskok
data wydania:2014-03-27
liczba stron:90
język:polski
ocena:6.33

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!