Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zarazki geny a cywilizacja

Zarazki, geny a cywilizacja

David Clark

Kto tak naprawdę rządzi naszą planetą? Ludzie? Nieprawda! Na Ziemi tak naprawdę panują drobnoustroje! Nie tylko biją nas na głowę pod względem populacji. Doktor Clark pokazuje też, jak nasze geny przez wieki kształtowały się pod wpływem walk z chorobami zakaźnymi. Przypomina, że epidemie niejednokrotnie zmieniały bieg historii – od starożytnego Egiptu po Meksyk. I wreszcie przedstawia wyniki najnowszych badań pokazujące niezwykłe zależności pomiędzy drobnoustrojami, ludźmi a społeczeństwem, próbując odpowiedzieć na pytanie, jaki scenariusz czeka nas w przyszłości. Kolejna niezwykła pozycja z doskonałej serii popuarnonaukowej, przybliżającej najbardziej fascynujące odkrycia naszego stulecia!   źródło opisu: Wydawnictwo Sonia Draga Sp. z o.o., 2011 źródło okładki: www.soniadraga.pl

Szczegółowe informacje

isbn:9788375083316
wydawnictwo:Sonia Draga
data wydania:2011-04-27
liczba stron:296
język:polski
ocena:7.58

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!