Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zanim pojawil sie czlowiek

Zanim pojawił się człowiek

Zdeněk V. Špinar, Zdeněk Burian

W porywający wręcz sposób ukazuje profesor Špinak Czytelnikowi rozwój życia na Ziemi w minionych okresach geologicznych. Autor i rysownik opracowali z niebywałą znajomością rzeczy serię 162 ilustracji - w tym ponad 140 kolorowych. Wszystkie ilustracje mają objaśnienia. Rysunki i przeglądowe tablice chronologiczne, obrazujące następstwo epok geologicznych i historycznych okresów zwrotnych, w których po raz pierwszy pojawiły się poszczególne organizmy, dokładnie zaznajamiają nas z warunkami panującymi na naszej planecie w początkach jej istnienia, jak też z przedziwnym dla nas światem istot żywych, które niegdyś zamieszkiwały jej powierzchnię lub głębiny mórz.   źródło opisu: okładka źródło okładki: zdjęcie własne

Szczegółowe informacje

data wydania:1980-01-01
liczba stron:228
język:polski
ocena:7.61

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!