Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki werbalna prowokacja posluguj sie retoryka ostra jak brzytwa

Werbalna prowokacja. Posługuj się retoryką ostrą jak brzytwa.

Karsten Bredemeier

Na pioczątku było słowo, na końcu puenta - Komunikuję się, więc jestem - w retorycznym raju: Nudne wywody o niczym? Zakazane! Gładkie i poprawne politycznie przemówienia? Wzbronione! Blablanie godzinami do zasypiających słuchaczy? Niedozwolone! Jako inteligentna i całkowicie zdrowa na umyśle jednostka masz niezbywalne prawo do wyrażania swoich myśli w sposób błyskotliwy i olśniewający. Twoim obywatelskim obowiązkiem jest prowokowanie słowem i używanie pokrętnej argumentacji w celu zdobycia przewagi nad twoimi rozmówcami! Odrzuć myślenie stereotypowe - to prosta droga skierowania Twojego umysłu - na manowce. Doceń wartość humoru w reagowaniu na cudze wypowiedzi. Poznaj zasady tworzenia inspirujących i porywających przemówień. Odkryj tajniki nowej, skutecznej techniki zadawania pytań. Dowiedz się, na czym polegają grzechy główne fatalnych wystąpień i dlaczego ich popełnianie grozi ogniem piekielnym.   źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/werbalna-prowokacja/ źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/werbalna-prowokacja/

Szczegółowe informacje

isbn:9788324605354
wydawnictwo:Helion
data wydania:2008-01-01
liczba stron:264
język:polski
ocena:4.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!