Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki weekendowy kurs szybkiego uczenia sie

Weekendowy kurs szybkiego uczenia się

Monika Łukasiewicz

Stresujesz się przed ważnym wystąpieniem, przeżywasz męki w trakcie sesji lub przed klasówką? Wyobraź sobie, że pracujesz mniej, ale efektywniej! Dzięki nowoczesnym narzędziom zaprezentowanym w tej książce będziesz szybciej przyswajać wiedzę. Nasz kurs w postaci pięciu lekcji pokaże Ci, jak używać całego mózgu, i obudzi do pracy jego prawą półkulę odpowiedzialną za abstrakcyjne myślenie. Już po weekendzie będziesz lepiej zapamiętywać, szybciej czytać, wyzwolisz swój umysł z wielu ograniczeń i nauczysz się osiągać stan Alfa (stan całkowitego zrelaksowania), w którym nawet najtrudniejsze zadania nie sprawią Ci problemu.  

Szczegółowe informacje

isbn:9788324712441
wydawnictwo:Świat Książki
data wydania:2008-01-01
liczba stron:80
język:polski
ocena:6.48

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!