Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki socjologia

Socjologia

Anthony Giddens

Książka napisana przez wybitnego angielskiego socjologa dla studentów socjologii oraz studentów wszystkich kierunków, na których są prowadzone zajęcia z zakresu socjologii, zarówno wstępne, wprowadzające, jak i bardziej zaawansowane. Podręcznik: -stanowi całościowy, zintegrowany przegląd wiedzy, teorii i praktyki socjologicznej; -ujmuje problemy w sposób interdyscyplinarny, nawiązuje do antropologii, filozofii, historii, psychologii, ekonomii, prawa i nauk politycznych; -informuje, czym współcześnie zajmuje się socjologia światowa, przedstawia zarówno dorobek, jak i zakres jej obecnych zainteresowań; -pokazuje, dlaczego dana kwestia jest ważna, ilustruje ją przykładami zaczerpniętymi z życia codziennego; -składa się z 21 wyodrębnionych tematycznie rozdziałów – każdy z nich kończy się podsumowaniem, wskazówkami dotyczącymi podstawowych dla danej dziedziny lektur oraz spisem adresów internetowych; -zawiera słownik najważniejszych terminów (polskich i angielskich), bibliografię oraz indeksy osób i rzeczowy.  

Szczegółowe informacje

isbn:978-83-01-14408-1
data wydania:2008-01-01
liczba stron:765
język:polski
ocena:6.76

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!