Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki slady sprzed milionow lat

Ślady sprzed milionów lat

Michael Baigent

Zdemaskowane przemilczane fakty z naszej przeszłości Skamieniały odcisk buta sprzed 200 000 000 lat, przecinające się tropy dinozaura i ślady ludzkich stóp odciśnięte w skale sprzed 100 000 000 lat, kamienny tłuczek i moździerz sprzed 38 000 000 lat, ślady stóp współczesnego człowieka zastygłe w lawie wulkanicznej sprzed 3 600 000 lat, precyzyjnie wykonany drewniany artefakt sprzed 500 000 lat... Żadnej z tych dat nie można pogodzić z przyjętym obrazem naszych dziejów. Jak solidne podstawy ma jednak powszechnie zaakceptowana wizja przeszłości? Czy daje satysfakcjonujące wyjaśnienie wszystkich intrygujących znalezisk? A może inteligentne istoty zamieszkiwały Ziemię już przed milionami lat? Może ludzkość ewoluowała kilkukrotnie w bardzo odległej przeszłości, tworząc cywilizacje, które zostały zniszczone przez wielkie kataklizmy? Jest wiele pytań, na które współczesna nauka nie znajduje odpowiedzi albo nie chce przyznać, że to, co dotąd stanowiło niepodważalny dogmat wiedzy historycznej, powinno zostać zrewidowane w obliczu najnowszych odkryć. Niewyjaśnione zagadki starożytnych zaawansowanych technologii, Sfinksa, piramid, Atlantydy, tajemnicze początki alchemii i nadzwyczajne odkrycia w południowej Turcji odsłaniają zaskakujący obraz pochodzenia i historii człowieka.   źródło opisu: opis z okładki źródło okładki: zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:8372455279
wydawnictwo:Amber
data wydania:2000-01-01
język:polski
ocena:6.36

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!