Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki sen o teorii ostatecznej

Sen o teorii ostatecznej

Steven Weinberg

Znakomicie napisana książka, w której noblista, Steven Weinberg (Nagrodę Nobla otrzymał w 1979 roku za pracę na temat unifikacji oddziaływań słabych i elektromagnetycznych) wyjaśnia dlaczego, jest zdaniem, fizycy są już tak blisko odkrycia teorii ostatecznej, czyli podstawowej teorii opisującej wszystkie oddziaływania, symetrie i cząstki elementarne - teorii nie wymagającej wyjaśnienia. Mimo że autor podejmuje problemy trudne i kontrowersyjne, jego błyskotliwy i przejrzysty styl ułatwia ich zrozumienie przez tych wszystkich, którzy pragną poznać tę ekscytującą dziedzinę wiedzy.  

Szczegółowe informacje

isbn:8371501161
wydawnictwo:Zysk i S-ka
data wydania:1997-01-01
liczba stron:251
język:polski
ocena:7.27

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!