Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki rozmowy z samym soba

Rozmowy z Samym Sobą

Jiddu Krishnamurti

W 1982 roku opublikowany został dziennik Krishnamurtiego i od razu stał się jedną z najpopularniejszych jego książek. Czytając zebrane tutaj wypowiedzi, znajdziemy się w bliskim kontakcie z Krishnamurtim - momentami niemalże dotkniemy jego świadomości. Zawarte są w nich bowiem główne myśli Mistrza, a opisy przyrody, którymi zwykł rozpoczynać większość wypowiedzi, a które pozwalają go traktować zarówno jako poetę, jak i filozofa, potrafią wyciszyć niepokoje człowieka. Pewną osobliwością jest to, że ostatnia wypowiedź, być może najpiękniejsza, dotyczy śmierci. Stanowi ona ostatnią szansę podsłuchania, o czym Krishnamurti rozprawiał sam z sobą. Dwa lata później Mistrz zmarł w swoim domu w Pine Cottage.   źródło opisu: Dom Wydawniczy REBIS, 1996 źródło okładki: Skan autorski

Szczegółowe informacje

isbn:8371202601
wydawnictwo:Rebis
data wydania:1996-01-01
liczba stron:171
język:polski
ocena:8.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!