Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki rozmowy na koniec wieku i

Rozmowy na koniec wieku I

Katarzyna Janowska, Piotr Mucharski

Zapis dziewiętnastu wywiadów telewizyjnych, w których wybitni przedstawiciele polskiego świata religii, nauki i kultury mówią o swoich odczuciach, przemyśleniach i niepokojach związanych ze schyłkiem epoki. z Czesławem Miłoszem o utopiach i Apokalipsie z bpem Tadeuszem Pieronkiem o ludzkim i Boskim pomyśle na świat z Jackiem Woźniakowskim o wychowaniu z Krzysztofem Piesiewiczem o wstydzie i nagości ze Stanisławem Lemem o wiedzy i ignorancji ze Stefanem Swieżawskim o znakach czasu z Zygmuntem Kubiakiem o pogaństwie z ks. Józefem Tischnerem o wcieleniu z Rafaelem Scharfem o dwóch najsmutniejszych narodach świata z Kazimierzem Kutzem o śląskiej rozpaczy z Andrzejem Wajdą o duszy polskiej z Jerzym Nowosielskim o diable z Władysławem Stróżewskim o prawdzie, dobru i pięknie z bpem Alfonsem Nossolem o europejskiej wieży Babel z Pawłem Hertzem o podróży i wędrówce z Janem Andrzejem Kłoczowskim OP o Nowej Erze z Jerzym Pomianowskim o tajemnicy Rosji z Andrzejem Szczeklikiem o sztuce lekarskiej z Jerzym Turowiczem o Ziemi Obiecanej  

Szczegółowe informacje

isbn:83-7006-732-8
kategoria:Inne
wydawnictwo:Znak
data wydania:1997-01-01
liczba stron:296
język:polski
ocena:7.4

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!