Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki psychopata w twoim otoczeniu jak go rozpoznac i bronic sie przed nim

Psychopata w Twoim otoczeniu. Jak go rozpoznać i bronić się przed nim.

Kerry Daynes, Jessica Fellowes

Kiedy słyszymy słowo "psychopata", w większości sytuacji wyobrażamy sobie szaleńca z zakrwawionym nożem w jednej ręce i odrąbaną głową w drugiej. Ten rysopis oczywiście ułatwiłby rozpoznawanie psychopatów w naszym sąsiedztwie, ale niestety są oni w wielu sytuacjach tak perfekcyjnie zakamuflowani, że w pewnych przypadkach całe lata zajmuje Wszyscy odkrycie ich prawdziwej natury. Psychopatą może okazać się szef, nastoletnie dziecko, osoba, z którą umawiasz się na randkę w ciemno, kuzyn, przyjaciel, lekarz albo kochanek. Czym różnią się oni od nas? Psychopaci są całkowicie wyzbyci empatii i w metodę bezwzględny dążą do realizacji spersonalizowanych celów. Za radą uroku osobistego, manipulacji i oszustw umieją wyszukać drogę do Twojego portfela, lokalu czy dosłownie serca, aby potem siać spustoszenie w rodzinach, firmach i całych społecznościach. Książka ta została napisana w oparciu o edukację psychologiczną. Zawarte w niej czysto praktyczne dane pozwolą Ludzie inni ludzie rozpoznawać sygnały ostrzegawcze, wskazujące na psychopatę w Twoim najbliższym otoczeniu. Dowiesz się również, w jaki sposób funkcjonuje on w społeczeństwie , przy tym jak najskuteczniej się przed nim bronić. Czy psychopatę da się wyleczyć? Czy psychopatom łatwiej wspinać się po szczeblach ścieżki do sukcesu? Czy randki przez Internet są placem zabaw psychopaty? Czy Twoje dziecko jest po prostu niegrzeczne, czy to coś poważniejszego? Czy technika zamienia nas w psychopatów? Chwila prawdy - sprawdź, czy masz skłonności psychopatyczne! Czy liczba Twoich znajomych na portalu społecznościowym przekracza setkę? Niewykluczone, że w tym gronie czai się dwóch albo i trzech psychopatów. Zaryzykujesz?   źródło opisu: Wydawnictwo Helion źródło okładki: http://sensus.pl/ksiazki/psychopata-w-twoim-otocze...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788324634798
wydawnictwo:Helion
data wydania:2011-12-13
język:polski
ocena:7.17

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!