Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki porady seksualne dr tatiany dla wszystkich stworzen duzych i malych

Porady seksualne dr. Tatiany dla wszystkich stworzeń dużych i małych

Olivia Judson

" Co wybrać- stały związek czy kontakty z przygodnymi partnerami? Czy warto być obojnakiem? A może lepiej transwestytą? Czy dwie płci to dobry pomysł?I czy faceci są w ogóle potrzebni? Przed takimi dylematami stają nie tylko ludzie.Seksualne problemy i obyczaje w świecie zwierząt objaśnia doktor Tatiana, która od kilku lat prowadzi w tygodniku "The Economist" rubrykę " Porady seksualne dla wszystkich stworzeń". Pod tym pseudonimem kryje się dr Olivia Judson- biolog ewolucyjny. (..) Jest autorką artykułów naukowych i popularyzatorskich, drukowanych w takich pismach jak:"Science" i "Nature","The Economist","The Times" i "The Guardian". Książka została przetłumaczona na pięć języków, a telewizja BBC wyprodukowała na jej podstawie serial.   źródło opisu: okładka źródło okładki: http://www.ceneo.pl/35184

Szczegółowe informacje

isbn:83-85458-92-1
wydawnictwo:CiS
data wydania:2005-01-01
liczba stron:367
język:polski
ocena:7.11

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!