Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki poczytaj mi mamo ksiega pierwsza

Poczytaj mi, mamo. Księga pierwsza

Joanna Papuzińska, Danuta Wawiłow, Janina Porazińska, Helena Bechlerowa, Sławomir Grabowski, Marek Nejman

Kolekcja "Poczytaj mi, mamo" to najpiękniejsze książeczki, jakie przez lata ukazywały się w tej serii. W naszej antologii publikujemy je w niezmienionej szacie graficznej, aby bajkom i wierszom znakomitych pisarzy znów mogły towarzyszyć prace wybitnych ilustratorów. Tym razem "Poczytaj mi, mamo", jakiego jeszcze nie znacie – z okładkami nawiązującymi do dawnych wydań i w formacie zbliżonym do charakterystycznego dla serii kwadratu. W tym tomie znajdziecie następujące poczytajki: "Daktyle" "Noc kota Filemona" "Niebieska dziewczynka" "Kolczatek" "Wilczy apetyt" "Chcę mieć przyjaciela" "Cień pradziadka" "Przygoda na balkonie" "Agnieszka opowiada bajkę" "Zaczarowana fontanna" ilustratorzy: Elżbieta Gaudasińska, Julitta Karwowska-Wnuczak, Edward Lutczyn, Maria Orłowska-Gabryś, Danuta Przymanowska-Boniuk, Zbigniew Rychlicki, Anna Stylo-Ginter, Zdzisław Witwicki   źródło opisu: http://nk.com.pl/poczytaj-mi-mamo-ksiega-pierwsza/...(?) źródło okładki: http://nk.com.pl/poczytaj-mi-mamo-ksiega-pierwsza/...»

Szczegółowe informacje

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!