Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki pocalunek czulosc i rozkosz

Pocałunek czułość i rozkosz

Ireneusz Pawlik

Całujemy się wszyscy, ale czy wiemy, skąd wziął się pocałunek w naszym obyczaju i kulturze? Kiedy ludzie zaczęli się całować i właściwie dlaczego? Autor książki, Ireneusz Pawlik, stara się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań. Jak całowano na przestrzeni dziejów, jakie obyczaje wiążą się z pocałunkiem, co mówi o nim filozofia, socjologia i poezja. Jak do pocałunków podchodziło i podchodzi prawo. No a przede wszystkim, czemu sprawia nam tak wielką przyjemność. Tekstowi towarzyszą subtelne i ironiczne komentarze ilustracyjne Zuzanny Malinowskiej.   źródło opisu: www.ksiazki.wp.pl źródło okładki: www.ksiazki.wp.pl

Szczegółowe informacje

isbn:978-83-61297-47-5
wydawnictwo:MG
data wydania:2011-01-20
liczba stron:160
język:polski
ocena:5.92

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!