Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki o krasnoludkach i sierotce marysi

O krasnoludkach i sierotce Marysi

Maria Konopnicka

O krasnoludkch i sierotce Marysi to jedna z najbardziej znanych książek Konopnickiej. Chociaż autorka pisała poezję dla dorosłych, utwory publicystyczne i prozatorskie, to dzisiaj przede wszystkim jest kojarzona z utworami dla dzieci, które od wielu pokoleń są obowiązkową lekturą młodych czytelników. Dziś przedstawiamy reprint tej pięknej książki, która z charakterystyczną dla autorki subtelnością uczy poprzez zabawę – uczy pomagania bliźniemu w potrzebie, szacunku dla pracy i wiary w drugiego człowieka. Książkę ozdabiają piękne ryciny oraz kolorowe ilustracje, czyniąc z niej na prawdę niezwykłe wydanie.   źródło opisu: http://www.volumina.pl/o-krasnoludkach-i-sierotce-marysi.html źródło okładki: http://www.volumina.pl/o-krasnoludkach-i-sierotce-marysi.html

Szczegółowe informacje

isbn:9788362905911
wydawnictwo:Volumina.pl
data wydania:2011-01-01
liczba stron:208
język:polski
ocena:4.96

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!