Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki na obraz i podobienstwo swoje klonowanie czlowieka

Na obraz i podobieństwo swoje: klonowanie człowieka

David Rorvik

Istniało niebezpieczeństwo, że wyrządzę ludzkości krzywdę. Wiedziałem o tym. Ale nic przekonało mnie to o konieczności zaniechania działania. Prawie każdemu krokowi naprzód towarzyszył element ryzyka. Ryzyko powinno zostać oszacowane. Należało przedsięwziąć środki ostrożności. Mogłem nalegać, aby przeprowadzono szereg eksperymentów na zwierzętach, zanim dokona się jakiejkolwiek próby klonowania człowieka. Mogłem nalegać, aby użyto wszelkich możliwych metod diagnostycznych pozwalających wykryć jakiekolwiek anomalia. Mogłem nalegać na przerwanie ciąży, gdyby okazało się, że rozwija się „monstrum”...   źródło opisu: z okładki źródło okładki: zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:8303000896
data wydania:1983-01-01
liczba stron:334
język:polski
ocena:5.86

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!