Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki milosc ci wszystko wypaczy

Miłość ci wszystko wyPaczy

Katarzyna Majgier

Powszechnie wiadomo, że pierwsza miłość dopadnie każdego. Nawet tak długo opierające się istoty, jak Ania Szuch. Niedawno nie pojmowała, po co tracić czas na chłopaków, a teraz bez przerwy myśli o jednym z nich. Czy miłość może wszystko wypaczyć? "Nie wytrzymałam. Poszłam do Marii z Parteru. - Zakochałam się - wyznałam od razu, kiedy tylko udało mi się znaleźć kawałek miejsca na zagruzowanej podłodze w jej pokoju. - Przejdzie ci - mruknęła Maria, moszcząc się na fotelu. Od razu odechciało mi się z nią rozmawiać. - Nikt mnie nie rozumie - westchnęłam - Standardzik - odparła równie obojętnie. - Nikt nikogo nie rozumie. - To znaczy, że wszystko ze mną w normie? - spytałam zdumiona. Maria podniosła wzrok znad swoich okularów. - Nie, no... nie przesadzajmy... - powiedziała".   źródło opisu: [Akapit Press, 2009]

Szczegółowe informacje

isbn:9788361635888
wydawnictwo:Akapit
data wydania:2009-01-01
liczba stron:268
język:polski
ocena:6.52

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!