Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki lancuch krytyczny

Łańcuch krytyczny

Eliyahu M. Goldratt

Jak postępować, aby doprowadzić różnego rodzaju projekty do końca w zaplanowanym wcześniej czasie. "Łańcuch krytyczny" to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto ma do czynienia z zarządzaniem projektami nie tylko na etapie planowania, ale i realizacji. Opisuje nowatorskie, wręcz przełomowe podejście do tego zagadnienia. Stosowana od lat metoda ścieżki krytycznej zostaje poddana konfrontacji z twardą rzeczywistością fazy realizacji projektu. Lektura tej książki nie tylko dostarcza narzędzi do poprawnego projektowania, ale też daje bezcenne uwagi i wskazówki dotyczące procesu realizacji projektu. Ta fascynująca powieść biznesowa, podobnie jak inne publikacje E. Goldratta, zmieni Państwa myślenie o biznesie.  

Szczegółowe informacje

isbn:83-914758-1-6
wydawnictwo:Werbel
data wydania:2000-01-01
liczba stron:262
język:polski
ocena:8.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!