Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki kochaj mnie tato medytacje o ojcostwie

Kochaj mnie tato! Medytacje o ojcostwie

Józef Augustyn SJ

Jest to zbiór jedenastu medytacji poświęconych ojcostwu. Stanowią one zachętę dla ojców, aby w swym zapracowaniu i pogoni za sukcesem docenili swoją najważniejszą życiową rolę - bycia tatą. Autor odwołując się do bogatego doświadczenia duszpasterskiego i psychologicznego, przekazuje wiele cennych uwag o relacjach ojca do dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem relacji taty do syna. To ojciec bowiem jest zasadniczym punktem odniesienia dla męskiej tożsamości chłopców. Autor uwzględnia w rozważaniach także inne odniesienia i więzi rodzinne.   źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=59718 źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=59718

Szczegółowe informacje

isbn:978-83-7505-761-4
kategoria:Inne
wydawnictwo:WAM
data wydania:2011-05-01
liczba stron:224
język:polski
ocena:7.33

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!